X

Pozvánka na WEBINÁŘ o dotacích: pro obce a města

Zveme vás na webinář „Dotační podpora energetických úspor a obnovitelných zdrojů pro obce a města“, který se bude konat v pondělí 9. 1. 2023 od 13:00 do 15:00.

Aktuální problémy v souvislosti s energetickou krizí a nejistou ekonomickou budoucností nutí obce přehodnocovat priority a náročnost investic. Národní i evropské dotace jsou jednou z cest k zachování investiční dynamiky. Aktuálně běží a brzy budou vyhlášeny výzvy, které mohou obcím a městům zajistit velmi slušnou návratnost jejich investic a navíc zajistit i významnou energetickou úsporu, ne-li soběstačnost.

Buďte zavčas na podání žádosti připraveni, protože půjde nejen o kvalitu projektu, ale také o čas.

Dotační svět není jednoduchý. Pravidla se mění, termíny se vrší, metodických pokynů přibývá. Projety OPŽP a Modernizačního fondu nejsou výjimkou. Pro úspěch projektu je potřeba dotační pravidla znát, umět projekt zpracovat a vyznat se v administrativě během samotné realizace projektu.

Webinář Vám pomůže zorientovat se jak v aktuálních, tak v i budoucích výzvách a zároveň vám nabídneme spolupráci na Vašich konkrétních záměrech. Webinář by měl být zajímavý zejména pro starosty, či pracovníky investičních a dotačních úseků obcí a měst.

Program:

  1. Dotační podpora z Modernizačního fondu
  2. Dotační podpora z Operačního programu životní prostředí

Pro koho: obce a města

Více se dozvíte na webináři, kterým Vás provede ředitel Divize životního prostředí Mgr. Filip Podsedník.

Přihlásit se můžete ZDE.