X

O nás

RENARDS patří na špičku českého dotačního poradenství.

Pokrýváme kompletní spektrum dotačních oblastí a v každé z nich se můžeme pochlubit prestižními referencemi. Za téměř 20 let, kdy našim klientům pomáháme s řešením projektů všech velikostí, jsme pro ně získali přes 29,2 miliard korun dotací.

Značka RENARDS je proto mezi našimi klienty vnímána jako komplexní a profesionální řešení dotací. Důkazem je fakt, že pro většinu našich klientů jsme zpracovali více než jednu dotační žádost – s naší službou jsou spokojeni a my je rádi a pravidelně informujeme o dotačních možnostech, které by mohly rozvinout právě jejich specifické záměry. Společně je potom připravujeme a realizujeme.

Pokud máte i Vy zájem poznat dotační poradenství RENARDS, vyberte si dotační oblast, o kterou se zajímáte, a kontaktujte uvedené odborníky.

 

 

Mise Renards

Naším posláním je se zájmem zajišťovat finance pro lepší svět.

Vize Renards

Chceme být významný, kultivující a vyhledávaný aktér dotačního světa.

 

Proč si vybrat Renards?

Více než 19 let naší existence udržujeme poradenství na takové úrovni, že k nám s důvěrou posílají své klienty, partnery a členy instituce jako Komerční banka, UniCredit Bank, Moneta Money Bank, Hospodářská komora či ČEZ ESCO.

 

Pokrýváme kompletní spektrum dotací z evropských strukturálních fondů v oblasti průmyslu, veřejného sektoru, vědy, výzkumu, životního prostředí a dalších. Každý z více než 20 kmenových zaměstnanců má vlastní konkrétní specializaci, díky čemuž zachováváme vysoký standard služeb.

Naši zaměstnanci pracují v oblasti dotací více než 19 let. V Renards jsme od roku 2005 pro naše klienty vyřídili více než 29,2 miliard korun z evropských fondů. I proto se k nám rádi vrací a doporučují nás dál.

Určitě Vám už někdo nabídl své služby s příslibem zaručené úspěšnosti nebo vybavením dotace ve výši 85 % tam, kde ostatní nabízejí polovinu. Možná to bylo z neznalosti a možná Vám lhal, aby Vás „ulovil“. Tohle však my nikdy neuděláme. Než abychom Vám jedinkrát lhali, raději odejdeme. I když se možná krátkodobě zklamete ve svých očekáváních, věříme, že je to cesta k dlouhodobé spolupráci.

 

Nechcete pořád myslet na dotační možnosti? Stačí nám popsat Váš záměr a my bude sledovat vhodné dotace za Vás. V dané chvíli dostanete informace jak e-mailem, tak se s Vámi spojíme i telefonicky . Pusťte dotace z hlavy a věnuje se své práci.

 

Společnost Renards podepírají čtyři pilíře, resp. hodnoty:

 

 

Empatie – umíme naslouchat klientovi a společnými silami dojít do kýženého cíle. V týmu se vzájemně podporujeme. I díky tomu jsme silným partnerem pro naše klienty.

 

Znalosti – aby systém mohl důsledně fungovat, je potřeba dodržovat pravidla, a to vyžaduje jejich perfektní znalost a schopnost aplikovat je i v komplikovaných případech. My si tuto skutečnost uvědomujeme, a proto se neustále vzděláváme a informujeme.

 

Kreativita – díky našim kreativním myšlenkám zvládáme klientům plnit i ta nejnáročnější nebo i nevyřčená přání.

 

Vize – zajímáme se o budoucnost našich klientů, ale i o tu naši. Proto s Vámi chceme realizovat projekty, které přispějí k lepším podmínkám pro život v naší zemi.

Firemní hodnoty

Naší vizitkou jsou stovky spokojených klientů, kterým jsme pomohli se získáním prostředků pro jejich projekt, a mnoho významných referencí.