X

O nás

RENARDS patří na špičku českého dotačního poradenství.
Pokrýváme kompletní spektrum dotačních oblastí a v každé z nich se můžeme pochlubit prestižními referencemi.
Již více než patnáct let našim klientům pomáháme s řešením projektů všech velikostí a získali jsme pro ně přes 21,3 miliard korun dotací.

Značka RENARDS je proto mezi našimi klienty vnímána jako komplexní a profesionální řešení dotací. Důkazem je fakt, že pro většinu našich klientů jsme zpracovali více než jednu dotační žádost – s naší službou jsou spokojeni a my je rádi pravidelně informujeme o dotačních možnostech, které by mohly rozvinout právě jejich specifické záměry.
Společně je potom připravujeme a realizujeme.

Pokud máte i Vy zájem poznat dotační poradenství RENARDS, vyberte si dotační oblast, o kterou se zajímáte, a kontaktujte uvedené zástupce.

Mise Renards

Naším posláním je se zájmem zajišťovat finance pro lepší svět.

Vize Renards

Chceme být významný, kultivující a vyhledávaný aktér dotačního světa.

Proč si vybrat Renards?

Během více než 15 let naší existence udržujeme poradenství na takové úrovni, že k nám s důvěrou posílají své klienty, partnery
a členy instituce jako Komerční banka, UniCredit Bank, Moneta Money Bank, Smíšená česko čínská komora vzájemné spolupráce, Hospodářská komora či ČEZ ESCO, a.s..

Komerční bankaUniCredit BankMoneta Money BankČEZ ESCORegionální hospodářská komora Brno

Pokrýváme kompletní spektrum dotací z Evropských strukturálních fondů v oblasti průmyslu, veřejného sektoru, vědy, výzkumu, životního prostředí a dalších. Každý z 20 kmenových zaměstnanců má vlastní konkrétní specializace, díky čemu zachováváme vysoký standard služeb.

Naši zaměstnanci pracují v oblasti dotací více než 15 let. V Renards jsme od roku 2005 pro naše klienty vyřídili více než
21,3 miliard korun z evropských fondů. I proto se k nám rádi vrací a doporučují nás dál.

Určitě Vám už někdo nabídl své služby s příslibem stoprocentní úspěšnosti nebo vybavením dotace ve výši 85 % tam, kde ostatní nabízejí polovinu. Možná to bylo z neznalosti a možná Vám lhal, aby Vás „ulovil“. Tohle však my nikdy neuděláme. Než abychom Vám jedinkrát lhali, raději odejdeme, i když se možná krátkodobě zklamete ve svých očekáváních od nás, abyste nám za dva roky dali za pravdu.

 

Nechcete pořád myslet na dotační možnosti? Stačí zaregistrovat svůj záměr a náš HLÍDACÍ PES bude sledovat vhodné dotace za Vás. V dané chvíli dostanete informace jak e-mailem, tak se s Vámi i telefonicky spojíme. Pusťte dotace z hlavy a věnuje se své práci.

Společnost Renards podepírají čtyři pilíře resp. hodnoty:

Empatie – umíme naslouchat klientovi a společnými silami dojít do kýženého cíle. V týmu se vzájemně podporujeme
a díky tomu jsme silným partnerem pro naše klienty.

Znalosti – aby systém mohl důsledně fungovat, je potřeba dodržovat pravidla a to vyžaduje jejich perfektní znalost
a schopnost aplikovat je i v komplikovaných případech. My si tuto skutečnosti uvědomujeme, a proto se neustále vzděláváme a informujeme.

Kreativita – díky našim kreativním myšlenkám zvládáme klientům plnit i ta nejnáročnější nebo i nevyřčená přání.

Vize – zajímáme se o budoucnost našich klientů, ale i tu naši, proto s Vámi chceme realizovat projekty, které přispějí k lepším podmínkám pro život v naší zemi.
Firemní hodnoty

Naší vizitkou jsou stovky spokojených klientů, kterým jsme pomohli se získáním prostředků pro jejich projekt, a mnoho významných referencí.