X

Pozvánka na WEBINÁŘ o dotacích: nový IROP

Zveme vás na webinář, který se bude konat ve úterý 25. 10. 2022 od 9:00 do 11:00.

Na nový IROP se dlouho čekalo. Aktuálně je vyhlašování výzev v plném proudu a nejen obce tak mohou předkládat projektové žádosti na své záměry, které přispějí ke zvýšení kvality občanské vybavenosti. Buďte zavčas na podání žádosti připraveni, v IROP půjde nejen o kvalitu projektu, ale také o čas.

Dotační svět není jednoduchý. Pravidla se mění, termíny se vrší, metodických pokynů přibývá. Nový IROP není výjimkou. Pro úspěch projektu je potřeba dotační pravidla znát, umět projekt zpracovat a vyznat se v administrativě během samotné realizace projektu.

Webinář Vám pomůže identifikovat změny oproti předchozímu dotačnímu období, zorientovat se v aktuálních a budoucích vyhlašovaných výzvách a zároveň vám nabídne neocenitelné rady, jakým způsobem projekt zrealizovat. Je určen zejména pro zkušené i nově zvolené starosty či pro pracovníky investičních a dotačních úseků obcí a měst.

Program:

  1. Změny v IROP 2021-27 oproti předchozímu období
  2. Aktuálně vyhlášené a plánované výzvy
  3. Tipy a rady pro realizaci projektu

Pro koho: obce a města

Více se dozvíte na webináři, kterým Vás provede ředitel Divize územního rozvoje přední poradenské společnosti RENARDS, a.s. – Mgr. Ondřej Stolar

Odkaz na přihlášení naleznete ZDE.