X

Našim klientům jsme pomohli získat dotace za více než 18,5 miliard korun

2018čer25

Dlouhé čekání se školám vyplatilo

Po téměř 500 nekonečných dnech byly dohodnoceny všechny projekty v rámci výzev č. 46 a 47 IROP na odborné učebny základních škol. RENARDS zaznamenal 100% úspěšnost u 10 zpracovaných žádostí o dotaci. Celkový objem dotace dosáhl 200 mil. Kč. Ke zkvalitnění vzdělávacího procesu tak dojde mimo jiné na základních školách v Adamově, Moravském Krumlově, Velké Bíteši, Mikulově či v Moravském Písku. Podpořeným městům a obcím gratulujeme a přejeme bezproblémovou realizaci projektů.

2018čer05

Podpora podnikání malých a středních podniků

Máte v plánu revitalizovat brownfield pro své podnikání nebo rekonstruovat Vaši provozovnu? Chcete udělat další pokrok v implementaci konceptu Průmysl 4.0 nebo se chystáte rozjet či modernizovat vlastní školicí středisko? Pak je právě Vám určena další vlna výzev zaměřených na podporu malých a středních podniků s očekávanou alokací cca 3 mld. Kč.

  • Nemovitosti – kompletní rekonstrukce vlastních podnikatelských areálů, revitalizace brownfieldů pro podnikání.
  • Technologie se zaměřením na Průmysl 4.0 – zasíťování prostor společnosti, pořízení ERP a MES systémů, robotů, manipulátorů, skladovacích systémů, měřících přístrojů a v omezené míře výrobních strojů.
  • Školicí střediska – výstavba nových a rekonstrukce stávajících školicích středisek pro vzdělávání zaměstnanců a obchodních partnerů, vybavení střediska školicími pomůckami a stroji ke školení.

Pro více informací neváhejte kontaktovat Ing. Marii Cejnkovou.

Naši společnost doporučují

Komerční banka UniCredit Bank Moneta Money Bank ČEZ ESCO Regionální hospodářská komora Brno