X

Našim klientům jsme pomohli získat dotace za více než 17 miliard korun

2017úno08

Naše úspěchy ve výzvě IROP

Naše společnost zaznamenala mimořádný úspěch ve výzvě č. 20 IROP, zaměřené na pořízení nízkoemisních a bezemisních vozidel veřejné hromadné dopravy. Na stránkách poskytovatele dotace bylo zveřejněno pořadí projektů dle bodového hodnocení. Projekty na prvních čtyřech místech celorepublikové výzvy zpracovala společnost RENARDS. Po schválení ze strany řídícího orgánu IROP tak díky naší práci Dopravní podnik města Brna zakoupí celkem 60 CNG autobusů, ČSAD Frýdek – Místek bude moci pořídit 6 CNG autobusů a 2 elektrobusy. Celková investice do těchto vozidel bude činit dle předpokladu 616 mil. Kč, přitom bude poskytnuta dotace v úhrnné výši 563 mil. Kč.
Společnost RENARDS tak potvrdila pozici dlouhodobé republikové jedničky v obstarávání dotací na pořizování nízkoemisních vozidel hromadné dopravy. Kompletní výsledky výzvy naleznete zde.

Chcete se i Vy pobavit o Vašich možnostech z IROP? Kontaktujte Mgr. Ondřeje Stolara.

2017úno01

Vyhráváme za všech okolností!

Již dlouho velmi úzce spolupracujeme s akademickou sférou a od minulého pátku se můžeme těšit i z budoucí spolupráce s velmi váženou výzkumnou institucí, Fyzikálním ústavem Akademie věd ČR, v. v. i. Díky tisícovkám úspěšně realizovaných projektů, létům zkušeností a silnému týmu jsme byli schopni obstát mezi konkurencí a umístit se s výrazným bodovým náskokem na prvním místě v hodnocení výběrového řízení.
Jedeme naplno a nepolevujeme!

Nahlédněte i Vy na naše výsledky.

 

Naši společnost doporučují

Komerční banka UniCredit Bank Moneta Money Bank ČEZ ESCO